Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум

Останні теми
»  Відьомський засіб для лікування болю в горлі.
Вчора в 3:49 am по Kathryn

» Як побачити своє Минуле Життя в Магічному Дзеркалі.
Вчора в 3:26 am по Kathryn

» Як випробувати бачення в Магічному Дзеркалі.
Чт Лист 15, 2018 11:55 pm по Kathryn

» Про захисти, пов'язані з егрегорами.
Пн Лист 12, 2018 6:43 pm по Alexandros

» Захисти, засновані на власній Особистої Силі.
Пн Лист 12, 2018 5:53 pm по Kathryn

» Відьми. Хто ми?
Пн Лист 12, 2018 5:44 pm по Kathryn

» Магічна Сила Відьми в Середньовічний Період і Сучасна Відьма.
Пн Лист 12, 2018 6:08 am по Kathryn

» Король Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 9:22 pm по Kathryn

» Королева Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 9:12 pm по Kathryn

» Лицар кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 8:57 pm по Kathryn

» Паж Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 7:58 pm по Kathryn

»  Десятка Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 7:36 pm по Kathryn

» Дев'ятка Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 7:10 pm по Kathryn

» Вісімка Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 6:57 pm по Kathryn

» Сімка кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 6:43 pm по Kathryn

»  Шістка Кубків. "Чорне Таро".
Нд Лист 11, 2018 5:22 pm по Kathryn

»  П'ятірка кубків. "Чорне Таро".
Сб Лист 10, 2018 5:34 am по Kathryn

» Четвірка Кубків. "Чорне Таро".
Сб Лист 10, 2018 5:20 am по Kathryn

» Трійка Кубків. "Чорне Таро".
Сб Лист 10, 2018 5:09 am по Kathryn

» Двійка Кубків. "Чорне Таро".
Сб Лист 10, 2018 4:53 am по Kathryn

» Туз Кубків. "Чорне Таро".
Пт Лист 09, 2018 11:58 pm по Kathryn

» Танець Сонця у Корінних Американців.
Пт Лист 09, 2018 11:37 am по Kathryn

» Поклоніння Сонцю.
Чт Лист 08, 2018 5:33 pm по Kathryn

» Сонячна магія, міф і фольклор.
Чт Лист 08, 2018 2:15 am по Kathryn

» Виберіть Сонце у якості Емблеми та подивіться, що це означає.
Ср Лист 07, 2018 8:50 pm по Kathryn

Хто зараз онлайн
Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей

немає

[ Дивитися список ]

Рекордна відвідуваність форуму (12 одночасно) відбулась Пн Вер 17, 2018 1:28 am

Наші форуми

BANAFRIT AruNa Эрешкигаль Bella donnaSuccubus

Обитель Чёрной КоролевыDark QueenVers un autre monde

Ви не підключені Вхід або із збереженням

Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке?

Попередня тема Наступна тема Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Kathryn

Творець сайту, другий Аdmin
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке?

Магічна діагностика - це перегляд людини на предмет її думок, почуттів, стосунків з ким-небудь, а також на здатність практикуватися у сфері магічного мистецтва, і на стан її енергетичної системи (аури, енергетичних центрів - чакр).
Існують різні способи проведення магічної діагностики, отримати необхідну інформацію можна за допомогою взаємодії з егрегором Таро, а також через певні Сили, які наділені різною мірою могутності та влади в різних світах (чи-то наш фізичний світ, або тонкі шари астрального світу).
Діагностика, яку роблю я, здійснюється без посередників, напряму. Тобто для того, щоб відкрити канал в інформаційний простір Всесвіту, необхідна велика кількість енергії, у зв'язку з чим така магічна діагностика виявляється дуже енергетично витратною. Тому велику кількість переглядів я не роблю, особливо якщо це діагностика в рамках акції - безкоштовно, оскільки не відбувається енергетичного обміну з людиною, що звернулася до мене. Платна діагностика більш розгорнута і глибока, оскільки між мною і людиною, що діагностується, встановлюється обмін енергіями, що не тягне за собою виснаження моєї енергетичної системи, тому такий перегляд є більш інформативним, оскільки немає ризику втрати власних магічних сил для мене, і я можу повністю використовувати свої здібності ясновидіння.
Для діагностики мені потрібна фотографія обов'язково хорошої якості, де добре видно очі, також зображення людини повинно бути в повний зріст.  Це не обов'язково, але бажано, якщо вам важливо отримати більш розгорнуту і точну діагностику.  Також для діагностики по фото важливо, щоб зображення людини на ньому було не старші шестимісячної давнини.
У крайньому разі, фотографія повинна бути не старше одного року.  Ці всі умови важливі, я повторюся, в тому випадку, якщо ви хочете отримати більш розгорнуту і точну інформацію.  Якщо фотографії, на якій присутнє зображення людини, буде понад рік і старше, то в такому випадку інформація, одержувана через фотографічний відбиток людини, буде містити деякі спотворення.  Звичайно, необхідну інформацію, точну і розгорнуту, можна «прочитати» і по фотографії поганої якості, а також і взагалі без фотознімку.  Але для цього потрібні певні умови (енергетичний обмін), оскільки енергетичні витрати в такому разі відбуваються колосальні.
Ще один, дуже важливий момент моєї магічної діагностики полягає в тому, що інформація, яку я отримую з вищих просторово-часових шарів, є неупередженою і містить у собі відбиток вашої дійсності без прикрас і вашого власного емоційно-побутового бачення ситуацій у вашому житті, власне вас  і вашого оточення.  Інформація приходить у такому вигляді, в якому вона відображається в інформаційному полі Всесвіту, такою, яка вона і є, без домішок людської свідомості та розуміння.  Тому, перш ніж прийняти рішення звернутися до мене за діагностикою, вам потрібно бути готовим до того, що моя відповідь вам може викликати у вас масу суперечливих емоцій, а також незгоду.  Це, звичайно, дуже не зовсім приємний і, я б сказала,  некомфортний елемент, який має відношення до самої діагностики, але також можу з упевненістю вам сказати, що протягом усієї моєї практики не припиняється потік людей до мене, які через  рік-два  звертаються до мене повторно за допомогою і зізнаються, що були абсолютно незгодні з моєї діагностикою, але через певний час у них сталося все саме так і тому вони прийшли за допомогою знову.
Головний акцент моєї діагностики припадає не на те, що у вас було, адже це ви й так знаєте, а на те, що у вас може бути в майбутньому, а також на те, що вам необхідно зробити, щоб уникнути негативних ситуацій у вашому житті  або що вам, наприклад, необхідно зробити для того, щоб кожен раз неприємна для вас ситуація або негативна подія більше не повторювалися.  Про те, що було у вашому минулому, я можу говорити в контексті того, якщо воно необхідне для розуміння вами вашого теперішнього і з тим, щоб ви не робили помилок в майбутньому.

Автор: Kathryn.

Копіювання і поширення матеріалу можливо тільки з зазначенням автора - Kathryn та адреси форуму blackqueenmagic.forumotion.me

Переглянути профіль користувача

Попередня тема Наступна тема На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі